01. leden 2023

Horská chata Viktorka Orlické Záhoří --------- PRODÁNO ---------


Kategorie: Prodej nemovitostí

Nabízíme k prodeji chatu v žádané lokalitě Orlické Záhoří v Orlických horách. Okolí nabízí výborné podmínky v létě ke koupání, pěší turistiku i cykloturistiku a mnoho dalších aktivit a krásnou přírodu. V zimním období zejména běžky, trať vede přímo chaty a v blízkosti je i osvětlený běžecký okruh a dále je v okolí i mnoho sjezdovek a lyžařských center. Horská chata nabízí možnost ubytovat až 20 lidí. V přízemí chaty se nachází společenská místnost vytápěná krbem s rozvodem tepla do 1.patra (v pokojích jsou však i el. přímotopy). Dále se v přízemí nachází zařízená kuchyň, chodba se schodištěm, WC, sprcha, finská sauna, zařízený horský bar a technická místnost. Ze společenské místnosti je vstup na terasu s venkovním posezením, horkým sudem, zahradním domkem, dětským hřištěm a udržovanou zahradu.

V prvním patře je 5 ložnic, 2 koupelny, infrasaunu a v podkroví chaty se nachází další 4-lůžkový pokoj a prostor pro vlastní realizaci.

Cena uvedena vč. vybavení. Nemovitost je vhodná jako investice z hlediska celoročního pronajímání. Vzhledem k tomu, že chata se dlouhodobě během celého roku pronajímají, majitelé přenechají i zavedenou klientelu na další období. Pro případné investory je možné se domluvit na správě objektu a možností rekreačních pronájmů. Doporučujeme osobní prohlídku.

Celoročně výborná dostupnost. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Výměra pozemku 341 m2, zastavěná plocha a nádvoří 204 m2.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte o nemovitost vážný zájem, zavolejte na tel. číslo níže a domluvte si termín prohlídky.

Cena na vyžádání.

 

Typ nemovitosti: Chata / chalupa
Adresa: Orlické Záhoří
Okres / lokalita: Rychnov nad Kněžnou
Umístění objektu: Orlické Hory
Vlastnictví: osobní
Druh nemovitosti: chata
Stav nemovitosti: po částečné rekontrukci
Výměra: 341
Cena: na vyžádání